taśmy z nadrukiem

Taśmy z nadrukiem - nienachalny sposób na reklamę firmy

W ostatnim czasie wiele biznesów z wiadomych przyczyn przeniosło się do świata wirtualnego. Nie ma się więc czemu dziwić, że i klienci przyzwyczaili się do takiej formy robienia zakupów. Szybko, bez czytaj więcej »

Obraz w stylu loft

Obraz w stylu loft

Obraz w stylu loft- przepiękne wykończenie Twoich wnętrz Coraz częściej napotkać możemy styl loftowy w naszych domach, mieszkaniach, biurach czy innych obiektach użyteczności publicznej. By jednak st czytaj więcej »

 

Taśmy z nadrukiem - nienachalny sposób na reklamę firmy

W ostatnim czasie wiele biznesów z wiadomych przyczyn przeniosło się do świata wirtualnego. Nie ma się więc czemu dziwić, że i klienci przyzwyczaili się do takiej formy robienia zakupów. Szybko, bez wychodzenia z domu, z możliwym zwrotem. Warto jednak zadbać o to, by wysyłane przesyłki były zapakowane z gustem, np. w taśmy z nadrukiem. To świetny pomysł na to, by spersonalizować nieco przesyłkę, a także wywołać uśmiech na twarzy zamawiającego.

Jak nienachalnie reklamować się z pomocą tasiem z nadrukiem?

Taśmy z nadrukiem aktualnie zajmują ważną pozycję zakupową wśród przedsiębiorstw, zarówno jeśli są to dopiero raczkujące biznesy, jak i te istniejące od lat i mające ugruntowaną pozycję na rynku. Obecnie zamawiamy wiele paczek, wszystkie one mniej więcej wyglądają podobnie. Taśmy z nadrukiem to sposób na to, by poprzez kolor, napis, zabawną grafikę, czy hasło firmy przekonać do siebie kolejnych odbiorców. Często zamawiamy swoje paczki do ogólnodostępnych punktów odbioru, jak kiosk, czy paczkomat. Nie ukrywajmy, że pięknie zapakowany kartonik przyciąga wzrok, niezależnie od tego, czy to my jesteśmy jego adresatem. Niebanalne taśmy z nadrukiem to jedna z propozycji, by zawrzeć na nich choćby dane sklepu wysyłkowego. Idealnie byłoby, gdyby znalazł się na niej również adres strony, gdyby odbiorca chciał do nas wrócić ponownie, a jeszcze nie zapamiętał nazwy.

Spersonalizowane taśmy z nadrukiem

Właściciel firmy, czy osoby w niej pracujące nie mają obowiązku znać się także na graficznych aspektach, żeby spersonalizowane taśmy z nadrukiem były czytelne, a jednocześnie przyciągające wzrok i wyważone w swoim przekazie. Można oczywiście zawrzeć umowę z zewnętrznym grafikiem, jednak coraz więcej sklepów, specjalizujących się w produkcji taśmy z nadrukiem oferuje bezpłatny lub odpłatny projekt, który jest przekazywany do akceptacji klienta. Warto w tej kwestii zaufać specjalistom, ponieważ mają oni doświadczenie w tej dziedzinie. Wiedzą, jak przygotować projekt taśmy, żeby nienachalnie przemycić na nim informacje sprzedażowe. Taśmy z nadrukiem to mistrzowskie posunięcie nie tylko w momencie, gdy jesteśmy sklepem zajmującym się wysyłką pięknie pakowanych pakietów na prezent. Takie rozwiązanie sprawdzi się nawet w sytuacji, gdy sprzedajemy sprzęt AGD, RTV, meble, książki. Każdy z klientów chce poczuć się wyróżniony. Pragnie zapamiętać, a naszym zadaniem, jako sprzedawców jest wywołać w nim pozytywne skojarzenia. Taki zabieg spowoduje, że z czasem utrwalimy się w mózgu klienta, jako firma rzetelna, z dedykowaną grafiką, czy hasłem. Najważniejsze to wywołać pozytywny odbiór, a taśmy z nadrukiem mogą być takim pośrednim działaniem.

Wyróżnij się. Klientowi nie robi różnicy, czy zamówi sprzęt w Twoim sklepie, czy u konkurencji. Często nawet woli zapłacić drożej, jeśli ma pewność, że zostanie obsłużony szybko i bezproblemowo. Także sposób opakowania nie jest bez znaczenia. Taśmy z nadrukiem sprawią, że zapadniemy odbiorcy w pamięci, a przecież chodzi nam o to, by do nas wrócił.

Artykuły powiązane