Selvert Thermal

Selvert Thermal - Inwestycja w Piękno Skóry

Czy kiedykolwiek marzyliście o wyprodukowaniu specjalistycznej linii produktów do pielęgnacji skóry, które są na tyle skuteczne, że mogą przynieść natychmiastowe i trwałe rezultaty, a jednocześnie są czytaj więcej »

Biuro rachunkowe Katowice

Biuro Rachunkowe Katowice: Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnych usług księgowych?

W dzisiejszych czasach prowadzenie działalności gospodarczej wymaga od przedsiębiorcy nie tylko twardych umiejętności biznesowych, ale i dogłębnej wiedzy z zakresu prawa podatkowego i księgowości. Je czytaj więcej »

kamizelki robocze

Kamizelki robocze - bezpieczeństwo i podkreślenie profesjonalizmu

W każdej profesji, gdzie występuje potrzeba widoczności pracownika lub ochrony od różnorakich zarysowań, delikatnych uderzeń, czy szorstkiego kontaktu z innymi powierzchniami, stają się niezastąpion czytaj więcej »

tłumaczenia

Jak wybrać najlepsze tłumaczenia dla swoich potrzeb?

W dzisiejszych czasach, gdzie globalizacja sprawia, że granice są coraz mniej widoczne, a komunikacja międzykulturowa staje się codziennością, pełnią kluczową rolę w biznesie, edukacji, turystyce i czytaj więcej »

wycieraczki samochodowe

Bezpieczeństwo na drodze - klucz do bezproblemowej jazdy

Podczas każdej podróży samochodem, niezależnie od dystansu, bezpieczeństwo powinno być naszym priorytetem. Aby podczas jazdy mieć idealną widoczność - niezbędne są sprawne . Właśnie wycieraczki są el czytaj więcej »

pompy ciepła dla wspólnot mieszkaniowych

Przyszłościowe Rozwiązania Ogrzewania dla Wspólnot Mieszkaniowych

W obliczu dynamicznych zmian klimatycznych i rosnącej świadomości ekologicznej, wspólnoty mieszkaniowe coraz częściej poszukują alternatywnych, ekologicznych sposobów na ogrzewanie swoich budynków. J czytaj więcej »

Pozycjonowanie kraków

Dlaczego pozycjonowanie w Krakowie otwiera drzwi do sukcesu twojej firmy?

W szybko rozwijającym się świecie cyfrowym, obecność w internecie stała się nie tylko atutem konkurencyjnym, ale wręcz koniecznością dla każdej firmy, której zależy na widoczności swojej marki. Szcze czytaj więcej »

Tworzenie sklepów internetowych

Tworzenie sklepów internetowych – Droga do sukcesu w erze cyfrowej?

Handel elektroniczny stale rośnie w siłę, a globalna pandemia dodatkowo przyspieszyła ten trend. Firmy z całego świata przenoszą swoje biznesy do przestrzeni online, dostrzegając w tym nie tylko koni czytaj więcej »

organizacja przestrzeni

Harmonia i funkcjonalność – klucz do doskonałej organizacji przestrzeni domowej

W dynamicznym świecie pełnym zobowiązań i ciągłych zmian, dom stanowi nasz osobisty azyl, w którym chcemy czuć się nie tylko komfortowo, ale i harmonijnie. Jednak aby osiągnąć ten poziom zadowolenia, czytaj więcej »

kosmetyki profesjonalne

"Kosmetyki profesjonalne - tajna broń perfekcyjnej pielęgnacji"

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego zabiegi kosmetyczne w salonach pielęgnacyjnych są tak efektywne? Sekret tkwi między innymi w użyciu profesjonalnych kosmetyków, które są stworzone z my czytaj więcej »

 

Taśmy z nadrukiem - nienachalny sposób na reklamę firmy

W ostatnim czasie wiele biznesów z wiadomych przyczyn przeniosło się do świata wirtualnego. Nie ma się więc czemu dziwić, że i klienci przyzwyczaili się do takiej formy robienia zakupów. Szybko, bez wychodzenia z domu, z możliwym zwrotem. Warto jednak zadbać o to, by wysyłane przesyłki były zapakowane z gustem, np. w taśmy z nadrukiem. To świetny pomysł na to, by spersonalizować nieco przesyłkę, a także wywołać uśmiech na twarzy zamawiającego.

Jak nienachalnie reklamować się z pomocą tasiem z nadrukiem?

Taśmy z nadrukiem aktualnie zajmują ważną pozycję zakupową wśród przedsiębiorstw, zarówno jeśli są to dopiero raczkujące biznesy, jak i te istniejące od lat i mające ugruntowaną pozycję na rynku. Obecnie zamawiamy wiele paczek, wszystkie one mniej więcej wyglądają podobnie. Taśmy z nadrukiem to sposób na to, by poprzez kolor, napis, zabawną grafikę, czy hasło firmy przekonać do siebie kolejnych odbiorców. Często zamawiamy swoje paczki do ogólnodostępnych punktów odbioru, jak kiosk, czy paczkomat. Nie ukrywajmy, że pięknie zapakowany kartonik przyciąga wzrok, niezależnie od tego, czy to my jesteśmy jego adresatem. Niebanalne taśmy z nadrukiem to jedna z propozycji, by zawrzeć na nich choćby dane sklepu wysyłkowego. Idealnie byłoby, gdyby znalazł się na niej również adres strony, gdyby odbiorca chciał do nas wrócić ponownie, a jeszcze nie zapamiętał nazwy.

Spersonalizowane taśmy z nadrukiem

Właściciel firmy, czy osoby w niej pracujące nie mają obowiązku znać się także na graficznych aspektach, żeby spersonalizowane taśmy z nadrukiem były czytelne, a jednocześnie przyciągające wzrok i wyważone w swoim przekazie. Można oczywiście zawrzeć umowę z zewnętrznym grafikiem, jednak coraz więcej sklepów, specjalizujących się w produkcji taśmy z nadrukiem oferuje bezpłatny lub odpłatny projekt, który jest przekazywany do akceptacji klienta. Warto w tej kwestii zaufać specjalistom, ponieważ mają oni doświadczenie w tej dziedzinie. Wiedzą, jak przygotować projekt taśmy, żeby nienachalnie przemycić na nim informacje sprzedażowe. Taśmy z nadrukiem to mistrzowskie posunięcie nie tylko w momencie, gdy jesteśmy sklepem zajmującym się wysyłką pięknie pakowanych pakietów na prezent. Takie rozwiązanie sprawdzi się nawet w sytuacji, gdy sprzedajemy sprzęt AGD, RTV, meble, książki. Każdy z klientów chce poczuć się wyróżniony. Pragnie zapamiętać, a naszym zadaniem, jako sprzedawców jest wywołać w nim pozytywne skojarzenia. Taki zabieg spowoduje, że z czasem utrwalimy się w mózgu klienta, jako firma rzetelna, z dedykowaną grafiką, czy hasłem. Najważniejsze to wywołać pozytywny odbiór, a taśmy z nadrukiem mogą być takim pośrednim działaniem.

Wyróżnij się. Klientowi nie robi różnicy, czy zamówi sprzęt w Twoim sklepie, czy u konkurencji. Często nawet woli zapłacić drożej, jeśli ma pewność, że zostanie obsłużony szybko i bezproblemowo. Także sposób opakowania nie jest bez znaczenia. Taśmy z nadrukiem sprawią, że zapadniemy odbiorcy w pamięci, a przecież chodzi nam o to, by do nas wrócił.