KARNOZYNA

Potencjalne zastosowanie karnozyny w cukrzycy

CZY JEST BEZPIECZNA? Karnozyna występuje naturalnie w tkankach wielu narządów organizmu. Popularne stało się suplementowanie karnozyną w celu uzyskania dodatkowych korzyści. Ponieważ coraz więcej ba czytaj więcej »

taśmy z nadrukiem

Taśmy z nadrukiem - nienachalny sposób na reklamę firmy

W ostatnim czasie wiele biznesów z wiadomych przyczyn przeniosło się do świata wirtualnego. Nie ma się więc czemu dziwić, że i klienci przyzwyczaili się do takiej formy robienia zakupów. Szybko, bez czytaj więcej »

Obraz w stylu loft

Obraz w stylu loft

Obraz w stylu loft- przepiękne wykończenie Twoich wnętrz Coraz częściej napotkać możemy styl loftowy w naszych domach, mieszkaniach, biurach czy innych obiektach użyteczności publicznej. By jednak st czytaj więcej »

 

Potencjalne zastosowanie karnozyny w cukrzycy

karnozynaCZY JEST BEZPIECZNA?Karnozyna występuje naturalnie w tkankach wielu narządów organizmu. Popularne stało się suplementowanie karnozyną w celu uzyskania dodatkowych korzyści. Ponieważ coraz więcej badań wykazuje pozytywny wpływ podwyższonego poziomu karnozyny, oferta na rynku stale się poszerza. Ale czy karnozyna jest bezpieczna w stosowaniu jako suplement diety?Odpowiedź brzmi: tak, karnozy...