O nas

Czym jest gra miejska?

Jest to forma rozrywki miejskiej, która może realizować różne zadania i cele. Gra toczy się w przestrzeni miasta, a ulice i zabudowa to gigantyczna plansza, po której poruszają się gracze. Dzięki połączeniu metody popularnych gier miejskich, ciekawej fabuły oraz technologii (internet, gsm, bluetooth) każde miasto może stać się otwartą księgą historii. Gra miejska zapewnia przygodę, emocje oraz zdobycie wiedzy w bardzo przystępnej formie.

Dlaczego gra?
Gra przyciąga fabułą, daje możliwość rywalizacji oraz swobodę, która pozwala na rozwinięcie kreatywności i własnych zainteresowań. Dzięki grze uczestnicy mogą stać się kimś, kim nigdy nie mieli okazji zostać wcześniej ? detektywem, ekonomistą, żołnierzem czy sanitariuszką i doświadczyć tego, co widzieli tylko na filmach.

Jaka jest nasza misja?
Naszą misją jest zaproszenie ludzi do aktywnego spędzania czasu w przestrzeni miejskiej. Wspólny cel integruje ludzi, a sama gra jest ciekawym źródłem informacji i komunikacji. Chcemy by wyjście z domów, zza ekranów telewizorów i komputerów, stało się początkiem niezwykłej przygody jaką kryje miasto, jego historia i tajemnice.

Co nas wyróżnia?
Nasze gry opierają się na użyciu nowoczesnych technologii mobilnych – SMS, gps i Internet. Koniec z ciężkimi przewodnikami, czy nudnymi książkami. Teraz potrzebny jest tylko telefon komórkowy i pomysłowość. Każda z gier jest tworzona w oparciu o sprawdzone materiały merytoryczne i w konsultacji z ekspertami w danych dziedzinach. Jest to szczególnie ważne gdy gra ma mieć charakter edukacyjny. Co najważniejsze, nasze gry mogą być dostępne 24 h/dobę, nawet przez kilka miesięcy. Eliminując w ten sposób ograniczoną liczbę miejsc, czy jednorazowy charakter gry.

TECHNOLOGIA

Specjalizujemy się w tworzeniu gier bezobsługowych, których mechanizm opiera się na następujących technologiach:

  • specjalnie przygotowana strona internetowa do wyświetlania na urządzeniach mobilnych w trybie online i offline (zobacz grę testową: www.strefagier.zebraprojekt.pl)
  • aplikacja na telefony komórkowe dla systemów Android, iOS, oraz technologii Java
  • drukowana karta, na której gracz znajduje informacje potrzebne do gry (zobacz przykładowe karty >>>).
  • zestaw zadań i informacji w zamkniętych paczkach / kopertach, które uczestnik otwiera w toku gry

Przygotowujemy także gry w pełni obsługowe.

Profesjonalizm

Każda gra jest tworzona w oparciu o sprawdzone materiały merytoryczne, a jej zawartość jest konsultowana z Państwa ekspertami.

Fabuła

Nasze historie emocjonują. Wciągają graczy niezależnie czy odbiorcami jest grupa nastolatków czy rodzina z dziećmi. Nasi projektanci gier są prawdziwymi praktykami i potrafią zaskoczyć nawet najbardziej wymagającego gracza.

Niepowtarzalność

Tworzymy gry miejskie w odpowiedzi na indywidualne potrzeby. Scenariusze odpowiadają Państwa wymaganiom i celom do realizacji, dzięki czemu każda gra jest jedyna w swoim rodzaju, skrojona na miarę.

ZAUFALI NAM


Nasz pokój zagadek


Kontakt

ZEBRA PROJEKT GRY MOBILNE Sp. z o.o.

ul. Modzelewskiego 37 lok U6
02-679 Warszawa

Tel: +48 602 893 108
e-mail: kontakt@zebraprojekt.pl