29
Lis

Prezenty upolowane!

Prezenty upolowane, rodzina pana Tomasza zadowolona, a uczestnicy wrócili do domu z nagrodami.

26.11.2011 uczestnicy gry Upoluj prezent w CH Manhattan w Gdańsku starali się sprostać świątecznemu wyzwaniu – zdobyć prezenty i odpowiednio dopasować je do członków rodziny pana Tomasza: jego żony Anny, syna Janka i Babci Klaudii.

Zespoły konkurujące w trzech kategoriach (rodziny, pary, uczestnik indywidualny) próbowały upolować prezenty w sklepach na terenie centrum.

Jednak zdobycie prezentu to nie wszystko – pozostaje jeszcze kwestia odpowiedniego dopasowania podarunku do cech charakteru członków rodziny. Tu z pomocą przychodzili sąsiedzi, którzy w zamian za drobną przysługę zdradzali kilka szczegółów z życia zaprzyjaźnionej rodzinki.

Dzięki umieszczeniu zadań zarówno wewnątrz sklepów, jak i w przestrzeni ogólnodostępnej, gracze w nowy sposób poznawali centrum handlowe, odkrywali nowe przejścia i obiekty (plac zabaw dla dzieci, klub fitness, teatr Znak, powstającą Mediatekę), oraz zapoznawali się ze świąteczną ofertą producentów.

W grze po raz kolejny został wykorzystany system mobilnych gier ZebraProjekt dostępny przez mobilną stronę internetową oraz system wyświetlania wyników w technologii flash.

Galeria zdjęć z gry – FOTO

Relacja z gry w Pomorska.tv – REPORTAŻ

Gra na zrealizowana w CH Manhattan na zlecenie Mediadem.Nasz pokój zagadek


Kontakt

ZEBRA PROJEKT GRY MOBILNE Sp. z o.o.

ul. Modzelewskiego 37 lok U6
02-679 Warszawa

Tel: +48 602 893 108
e-mail: kontakt@zebraprojekt.pl