19
Paź

Mistrz transportu w Sztokholmie – zakończony

Mistrz transportu wyłoniony! Został nim zespół Sylwia i wygrał Sony Tablet S!

Jednak by wygrać, nie wystarczyła sama znajomość CH ARKADIA.

Ale po kolei:

Każdy z graczy stawał się prezesem firmy transportowej, która realizowała zlecenia na terenie Sztokholmu – np. organizacja przejazdu wycieczki niemieckich profesorów z lotniska do Akademii Sztokholmskiej, albo przejazd premiera Rzeczypospolitej Polskiej z portu promowego do zamku królewskiego.

 

 

Każde ze zleceń wymagało zakupienia odpowiednich odcinków tras, które łączyły potrzebne punkty na mapie. Dopiero ukończona trasa dawała graczom realne punkty liczone do rankingu końcowego.

Fundusze potrzebne na zakup połączeń można było zdobyć wykonując zadania na terenie CH Arkadia. I tutaj nowa sprawa – w grę włączyło się 18 sklepów. Gracze dzięki wskazówkom odnajdowali w ich wnętrzach wybrane produkty z nowych kolekcji.

Czyli o wygranej nie decydowało tylko rozwiązanie jak największej liczby zadań, ale także umiejętne wydawanie funduszy zdobytych dzięki zadaniom.

Przykłady zleceń transportowych:

 

W grze wykorzystaliśmy po raz kolejny mobilny system gry ZebraProjekt oraz system wyświetlania wyników w technologii flash (mapa z siatką połączeń).

Wkrótce więcej zdjęć z gry.

Gra zrealizowana na terenie CH Arkadia we współpracy z firmą Mediadem.Nasz pokój zagadek


Kontakt

ZEBRA PROJEKT GRY MOBILNE Sp. z o.o.

ul. Modzelewskiego 37 lok U6
02-679 Warszawa

Tel: +48 602 893 108
e-mail: kontakt@zebraprojekt.pl