15
Wrz

Rozwojowa rzecz – wolontariat!

Jest wiele powodów, aby zostać wolontariuszem sportowym. Jednym z nich – rozwojem osobistym zajęliśmy się podczas Dni wolontariatu sportowego w Warszawie.

Gracze próbowali swoich sił jako początkujący wolontariusze, którzy rozwijając sukcesywnie swoje umiejętności podejmowali się coraz to trudniejszych funkcji. Od wolontariusza, który pomagał we wszystkim w jednym z małych klubów piłkarskich do wyspecjalizowanego kierowcy podczas Euro 2012.

Uczestnicy tworzyli profil swojego wolontariusza i rozdzielali otrzymane punkty doświadczenia między 16 cech. Aby podjąć się funkcji wolontariackiej trzeba było posiadać odpowiednio rozwinięte cechy. I tak, by zostać tłumaczem, ważna była nie tylko znajomość języka obcego, ale także komunikatywność i dobre maniery.

Gracze wykonując zadania związane z danymi funkcjami zdobywali kolejne punkty doświadczenia, dzięki którym rozwijali swojego wolontariusza. Wygrywał ten zespół, który w ciągu 2 godzin najbardziej rozwinął swoją postać.

Podczas gry tym razem wykorzystywaliśmy materiały drukowane, ale za to wyniki wyświetlane były na bieżąco na ekranie tak, że każdy z uczestników wiedział jakie miejsce w rankingu aktualnie zajmuje.

Zwycięzcy otrzymali upominki od Projektu Społecznego 2012+ oraz UEFA POLSKA 2012.

A w międzyczasie odwiedziło nas kilku polskich sportowców olimpijskich – takich jak Szymon Kołecki, czy Diablo Włodarczyk. Z tym ostatnim Zebrze udało się dumnie stanąć do zdjęcia!

 

Galeria zdjęć z gry znajduje się TUTAJNasz pokój zagadek


Kontakt

ZEBRA PROJEKT GRY MOBILNE Sp. z o.o.

ul. Modzelewskiego 37 lok U6
02-679 Warszawa

Tel: +48 602 893 108
e-mail: kontakt@zebraprojekt.pl